Partner of Notino
I ženy mají právo na orgasmus!
Ten nejlepší dárek k MDŽ
Dopravu platíme my

Jak si zpříjemnit anální sex

Láká vás zažít v sexu něco zcela nového?

Jste v pokušení vyzkoušet anální sex, ale stále vás svazuje strach z bolesti i obavy, že se před partnerem ztrapníte? Anebo už jste v této sexuální praktice zkušenými matadory a hledáte další cesty, jak z ní vytěžit ještě více slasti?

Anální sex je záležitost, která rozhodně dokáže vysvobodit vaše milostné kratochvíle ze zajetí stereotypu. Základními podmínkami ale vždy zůstávají bezpečnost, hygiena a vzájemná pozornost obou partnerů.

Náš sexshop je plně vybaven mnoha kvalitními erotickými pomůckami, jejichž anatomie zaručuje intenzivní a bezpečné anální hrátky. Sexshop 4sex.cz bude i vaším průvodcem na cestě k jejich pestrému a bezpečnému prožívání!

Anální kolíky a korále pro začátečníky

Anální sex nemusí být nutně doprovázen souloží. Na rozdíl od mužského penisu je anální kolík velmi jemně tvarovaná erotická pomůcka. Anální kolíky mohou mít připevněný kroužek na prst a být tak Vaším skvělým asistentem, s nímž přivedete vaši partnerku do nevídaných výšin erotické extáze. Jiné jsou vybaveny přísavkou pro upevnění na hladký povrch, čímž je skvěle využijete i v nepřítomnosti druhého partnera.

Anální korále jsou další velmi rafinovaně tvarovanou erotickou pomůckou pro anální hrátky. Tato pomůcka orientálního původu využívá stupňovitého uspořádání perel se zvětšující se velikostí, kterou náš sexshop Ostrava nabízí navíc za velmi přijatelné ceny.

Jak anální kolíky, tak i anální korále jsou vhodné pro všechny adepty, kteří touží po prvním zasvěcení do tajů análního sexu.

Anální vibrátory

Zkušení milovníci análního sexu jistě ocení speciální anální vibrátory. Jejich zúžený tvar, různobarevná provedení, členitý povrch a plynulá regulace vibrací vám dohromady předvedou zcela nové dimenze sexuálních rozkoší. Anální vibrátory jsou vyráběny většinou ze silikonu či gelu, které zaručují vysokou kvalitu, ale i poddajnost a ohebnost. Nebojte se vyzkoušet také vibrátory, jejichž vzhled dokonale imituje lidskou kůži, či speciální nafukovací vibrátory.

Anální sex pro ženy i pro muže aneb vyměňte si role!

Pasivní prožívání slasti z análního sexu nemusí být pouze doménou homosexuálních párů. S našimi stimulátory prostaty či připínacími análními vibrátory nezůstanou o tyto požitky ochuzeni ani muži.

Dráždění prostaty přináší pocity, které bývají přirovnávány ke stimulaci ženského bodu G, a proto je velmi pravděpodobné, že se i Vy u svého miláčka setkáte s velmi kladnou odezvou!

Bez příslušenství to nepůjde

Ať už se rozhodnete užívat si análního sexu v jakékoliv z jeho možných podob, neobejdete se bez kvalitního lubrikačního gelu. Na stránkách našeho sexshopu si můžete vybírat z mnoha lubrikantů, které jsou určeny přímo pro anální sex. Pokud je pro vás podmínkou dokonalé hygienické zabezpečení, v našem sexshopu naleznete speciální anální sprchy pro klystýr.

U každé z uvedených pomůcek naleznete na našem webu kromě detailních fotografií také videoprezentace, v nichž vám naše smyslná instruktorka ukáže, jak ji správně používat.

Neváhejte a vyberte si některou z análních pomůcek na našem diskrétním eshopu.

Autor: sexshop FLAGRANTI
25.04.2018 08:33:16
Chcete se podělit s ostatními?
Facebook Twitter